Jest miło, bo my to kochamy!

Dziesięć lat temu, w domu pełnym pasji i pozytywnych wibracji, Klaudia Wcisło zaprojektowała swoje pierwsze dekoracje handmade i prezenty dla dzieci.

Dziś Moi Mili to kropka nad "i" najbardziej stylowych wnętrz, zamieniająca każdy pokój w unikalne miejsce, przez wyraźne podkreślenie dobrego smaku.

Zrównoważona produkcja

Wszystkie produkty Moi Mili są wytwarzane lokalnie, w małych artystycznych szwalniach, przez najlepsze w Polsce rękodzielniczki.

Posiadamy wartościowe, długoterminowe kontakty i dobre relacje z naszymi partnerami. Doskonała jakość powstaje dzięki dobrej atmosferze współpracy.

MARKA LIFESTYLE

Premium

Moi Mili oferuje najwyższej jakości namioty tipi dla dzieci z matami podłogowymi, a także wyróżniające się luksusowe poduszki, dekoracje i akcesoria, wykonane z prawdziwą troską o właściwy nastrój w domu.

NA CAŁYM ŚWIECIE

Dystrybutorzy

Oryginalne produkty Moi Mili dostępne są w wielu sklepach, stacjonarnych butikach i concept stores. Można je znaleźć w sklepach online w całej Europie.

Dystrybutorzy w Twoim regionie.

Poza Europą, dostarczamy nasze produkty do USA, Kanady i Australii.

Piękne dekoracyjne poduszki do salonu i namioty tipi dla dzieci podbiły serca mieszkańców bliskiego i dalekiego wschodu.

Nasze produkty można kupić w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Izraelu, podobnie jak w Singapurze, Indonezji i na Filipinach.

×