Opublikowano

Wymarzony prezent pod choinkę

Kolejne święta przed nami i znowu te same dylematy. Co kupić naszemu maluchowi pod choinkę, aby skakał ze szczęścia? Jeśli nie macie już miejsca na kolejne lalki, misie
i samochodziki albo po prostu Wasze dziecko ma już tego nadmiar, może warto pomyśleć o konkretnym, dużym prezencie, takim z przytupem?

Na nasze urocze tipi na pewno znajdzie się miejsce w każdym dziecięcym pokoju. A, że każdy mały człowiek chciałby zabawić się w Indianina – nie mamy wątpliwości. Tipi można wykorzystywać na wiele sposobów. Jest wspaniałym miejscem na leniwy odpoczynek, zabawę w dom, tajemniczą kryjówką, domkiem dla lalek. To, w jaki sposób wykorzysta je Wasze dziecko, pozostawmy jemu i jego wyobraźni.

Najważniejsze jest to, że tipi dedykowane jest dla naszych kochanych maluchów. W końcu będą mogły znaleźć swój azyl, swoją własną, przytulną przestrzeń. Zabawa
z użyciem tipi może stać się świetną alternatywą do gier komputerowych czy bajek oglądanych na okrągło w telewizji. Namioty wykonane są z naturalnych tkanin, a od kolorów i wzorów można dostać zawrotu głowy.

Przekonajcie się sami, zajrzyjcie na moimili.net. Mamy nadzieję, że chociaż jeden dylemat w tym świątecznym czasie będziecie mieli z głowy.

Processed with VSCO with ke1 preset

tipi-akwarela-namiot-dla-dzieci-zabawa-dekoracja-pokoj-dziecinny-moimili-(3)

Radosnych Świąt!